Kurumsal

Dört Soru? Dört Cevap? Dört
Dörtlük Hizmet

 

Hakkımızda

Koç Diyaliz Merkezi Ankara Eski il Sağlık Müdürü Dahili Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Ali KOÇ tarafından 1995 yılında kurulmuştur. Geçen 22 yıl içerisinde yeni diyaliz merkezleri de kurarak, İstanbul,Ankara ve Adana illerinde hizmet vermekte olan Koç Diyaliz merkezleri adı altında Türkiye’nin yüzde yüz yerli sermayeli önde gelen Özel Diyaliz Merkezi zinciri haline gelmiştir.

Koç Diyaliz Merkezleri halen Türkiye’nin üç büyük ilinde İstanbul, Ankara ve Adana’da sekiz diyaliz merkezinde 250-300 ‘e  yakın çalışanı ile 1600-1700  hemodiyaliz hastasına diyaliz tedavisi hizmeti sunmaktadır. 2014 yılından itibaren ev hemodiyalizi tedavisine de başlanmıştır. Yurtiçi ve yurtdışı bütün kurumlarla anlaşmamız bulunmaktadır.

Vizyonumuz

“Yaşam kaliteniz bizimle yükselsin”

Var olduğumuz sürece hedefimiz hizmet sunmakta olduğumuz her bir hastamıza olabilecek en iyi kalitede bir yaşam sunmaktır.

Misyonumuz

“Dürüst, saygılı, ilkeli ve itibarlı ilişki kurmak”

Resmi kurumlar, çalışanlarımız, hasta ve hasta yakınlarımız ve iş ortaklarımız ile misyonumuza uygun ilişkiler geliştirerek sürdürülebilir bir hizmet kalitesi sunmak.

Stratejimiz

“Vizyonumuzun ve misyonumuzun gerçeğe dönüşmesi”

Ülkemizde en kaliteli diyaliz tedavisinin önde gelen sağlayıcısı olarak liderliğimizi korumak, konumumuzu sağlamlaştırmak ve bunu sürdürülebilir bir büyüme ile bölgesel kimliğe yaygınlaştırmaktır.